Działania w czasie pandemii koronawirusa

Działania w czasie pandemii koronawirusa

W związku z sytuacją epidemiczną dyżury w akademikach oraz na imprezach studenckich zostały wstrzymany do odwołania. W ich zastępstwie mamy jednak ofertę online obejmującą:

1. Webinary – warsztaty w formie bezpłatnego spotkania online, podczas których bez wychodzenia z domu czy akademika, będziesz mógł/mogła dowiedzieć się od ekspertów wszystkiego na temat np. HIV/AIDS oraz zadać pytania. Informacje o aktualnych terminach pojawiają się w kalendarzu na www i na naszym FB. Na webinar jest zawsze bardzo łatwo się zapisać. Swoje zgłoszenie wystarczy wysłać mailowo na adres warsztaty@skaids.org
lub w prywatnej wiadomości na FB Społeczny Komitet ds. AIDS (SKA). W zgłoszeniu należy adres mailowy, na który wyślemy link do rejestracji na Webinar wraz z hasłem.

2. Konsultacje psychologiczne z zakresu zdrowia seksualnego w formie zdalnej- sesja konsultacyjna skierowana do osób, które doświadczają trudności w sferze psychoseksualnej, mają problemy w relacji z partnerem/ką lub po prostu chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu zdrowia seksualnego mająca na celu określenie charakteru problemu, wyznaczenie obszaru do zmiany i dalszej pracy oraz przedstawienie optymalnych rozwiązań. Rozmowy są anonimowe i bezpłatne – na Skype, na FB lub mailowo, forma zależy od Ciebie! Jeśli chcesz umówić się na konkretny termin, napisz maila: katarzyna.fusiek@skaids.org lub wiadomość na messengerze na profilu: http://facebook.com/spolecznykomitet.

3. Dyżury edukacyjne z zakresu profilaktyki HIV/AIDS, sti/std w formie relacji na żywo za pośrednictwem Facebooka i Instagrama – facebook.com/ProgramStacja, Instagram: program_stacja. Ruszamy już wkrótce! Więcej szczegółów niebawem.