Rozrywka

Plenerowa projekcja filmowa

Chcesz obejrzeć dobry film, miło spędzić piątkowy wieczór w plenerze, a przy okazji dowiedzieć czegoś więcej o profilaktyce HIV/AIDS, infekcjach przenoszonych drogą płciową i bezpieczniejszym seksie?

Zapraszamy na plenerowy pokaz filmowy połączony z dyskusją z ekspertem.

Na dużym ekranie można będzie zobaczyć “Witaj w klubie” (ang. Dallas Buyers Club), za występ w którym Matthew McConaughey i Jared Leto otrzymali Oscary. Film oprócz tego, że jest pełną humoru, inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historią człowieka, który pod wpływem choroby zmienia się w społecznika, porusza wciąż aktualne kwestie związane z epidemią HIV/AIDS.

Po pokazie porozmawiamy z ekspertem o bezpieczniejszym seksie - czyli przed czym warto się zabezpieczać i jak to zrobić skutecznie.

Wstęp bezpłatny!

Więcej informacji: FB

Gdzie i kiedy?

Pokaz filmowy odbędzie się 22.06 (piątek) o godzinie 21:00 w ogrodzie Domku Fińskiego "PM na trawie" na Osiedlu Jazdów, ul. Jazdów 3/12.

Zapraszamy chwilę wcześniej, aby móc skorzystać ze stoiska z bezpłatnymi materiałami profilaktyczno-edukacyjnymi oraz spokojnie zająć miejsce na kocu lub leżaku.

Wydarzenie odbędzie się w PM na Trawie

, miejscu działań społecznych i aktywności lokalnych, wydarzeń kulturalnych wspieranych przez państwomiasto. Domek jest utrzymywany przez fundację Projekt: Polska w celu organizacji wydarzeń społecznych, otwartych. Przy tej okazji będziecie mogli poznać miejsce przeróżnych działań oraz koordynatora wydarzeń w domku.


Chcesz nawiązać współpracę? Napisz do nas: kasia.kaluska@programstacja.org.pl lub karolina.chrzanowska@programstacja.org.pl.

CHCESZ WIĘCEJ?


Get it on Google Play