Kino plenerowe „Połączenia CTRLowane” – „Witaj w Klubie”

Kino plenerowe „Połączenia CTRLowane” – „Witaj w Klubie”

Chcesz obejrzeć dobry film, miło spędzić piątkowy wieczór w plenerze, a przy okazji dowiedzieć czegoś więcej o profilaktyce HIV/AIDS, infekcjach przenoszonych drogą płciową i bezpieczniejszym seksie?

Stowarzyszenie Program Stacja wraz ze Społeczny Komitet ds. AIDS (SKA) zapraszają na plenerowy pokaz filmowy połączony z dyskusją z ekspertem.

Na dużym ekranie można będzie zobaczyć “Witaj w klubie” (ang. Dallas Buyers Club), za występ w którym Matthew McConaughey i Jared Leto otrzymali Oscary. Film oprócz tego, że jest pełną humoru, inspirowaną prawdziwymi wydarzeniami historią człowieka, który pod wpływem choroby zmienia się w społecznika, porusza wciąż aktualne kwestie związane z epidemią HIV/AIDS.

Po pokazie rozmowa z ekspertem o bezpieczniejszym seksie – czyli przed czym warto się zabezpieczać i jak to robić skutecznie.

Pokaz filmowy odbędzie się 22.06 (piątek) o godzinie 21:00 w ogrodzie Domku Fińskiego „PM na Trawie” na Osiedlu Jazdów, ul. Jazdów 3/12.

Zapraszamy chwilę wcześniej, aby móc skorzystać ze stoiska z bezpłatnymi materiałami profilaktyczno-edukacyjnymi oraz spokojnie zająć miejsce na kocu lub leżaku.

Wstęp bezpłatny!

Serdecznie zapraszamy!

Więcej informacji: FB

fb_kino